Ђачко предузетничко учење

10/30/2016

На сајму образовања и наставних средстава, у организацији МПНТР , предузетне основне школе из Београда: “ Михаило Петровић Алас“, „Исидора Секулић“, “ Веселин Маслеша“, “ Свети Сава“ и “ Милинко Кушић“ из Ивањице представиле су развој пројекта од школске 2011/2012. до данас.
Школе су представили ученици и њихови наставници, координатори пројекта.
Испред наше школе представила нас је професор ТИО Миомирка Саичић, ученица Катарина Адамовић , учесница 2.Предузетног кампа у Шибенику и екипа, освајач 3. места на ревијалном такмичењу у предузетништву: Николина Додић Марија Симић, Александар Станић и Мина Томић. Несебичну подршку ЕЛ тим је добио од ВД директорке Мирјане Шпехар, помоћнице министра просвете г-ђе Весне Недељковић и г-дина Радована Живкоћа задуженог за развој пројекта у министарству просвете.
На сајму смо представили своје идеје, производе и награде из области предузетништва.
ММСаичић