ЕКСКУРЗИЈА НАШИХ ОСМАКА

10/29/2018

Ученици осмог разреда су у периоду од 23.-25.10.2018.г.били на тродневној екскурзији на подручју Источне Србије.

Тродневна екскурзија је имала програм препун нових сазнања из свих области –предмета,  које ученици уче током школовања: српског језика, географије, физике, биологије, хемије, техничког, музичког, ликовног, историје, верске наставе… Све што је било испланирано у потпуности је реализовано.

Испуњен је најважнији део екскурзије, а то је било тродневно дружење уз смех, забаву и игру. Наши осмаци су били сјајни у овом делу који не може да се напише и испланира планом и програмом. Много тога су видели и научили, а са друге стране развили  су осећај припадности и заједништва на нивоу генерације. Три рођендана смо прославили током екскурзије, гледали заједно утакмицу, играли у дискотеци, причали о разним догодовштинама и тако је све прошло брзо али и за памћење.

Фотографије сведоче о нашим посетама, а утиске свако чува за себе и носиће их целог живота.

У Београду,

26.10.2018.                               Вођа пута, наставник Надица Станојчић,проф.историје

[supsystic-gallery id=111 position=center]