Кинески институт Конфучије

02/16/2018

Групна слика учесника приредбе коју је 13.02.2018.уприличио кинески институт Конфучије и кинеска амбасада поводом прославе кинеске Нове године која ће бити у знаку жутог пса .

Наши ученици су уз помоћ њихове наставнице кинеског Вање,имали част да отворе ову свечану приредбу! Кинески се у насој школи учи другу годину као факултативна,бесплатна активност.

Хвала нашим ученицима и наставници Вањи,надамо се успесној сарадњи и надаље са институтом Конфучије и радујемо се новим наступима!