Пројектна настава српског језика

10/17/2018

У оквиру пројектне наставе српског језика, ученици 7/3 са својим одељењским старешином и наставницом српског језика Сузаном Дашић су  потрагу за   значењима и тумачењима симбола јабуке започели на самој плантажи јабука у околини Београда. Били су у прилици да чују како се јабука сади, на каквом земљишту, какве метеоролошке услове захтева, како се бере, а онда се и сами  опробали у берби јабука. Узгред, провели су и диван дан у природи.
[supsystic-gallery id=106 position=center]