Брзином до звезда

11/08/2021

Српски атлетски савез у сарадњи са Београдском асоцијацијом за школски спорт организовао је такмичење под називом „Брзином до звезда“.У понедељак,4.10.2021.године ,у зоолошком врту,на Калемегдану одржано је Општинско такмичење на којем су се бирали најбржи ученици од 1-4.разреда који ће представљати општину на градском такмичењу у марту. Наши ученици су освојили запажене резултате.Најбржи ученик на општини је Милош Марковић (4/2), најбржа девојчица Николина Вокић (4/1),обоје из наше школе.Осим њих,на градско такмичење су се пласирали и Ангелина Дукић (4/4),Петра Стојсављевић (4/3),Максим Кујунџић (4/2) и најмлађи учесник у трци Лука Перишић (2/3).