Два сребра за Алас!

n

Категорија

Датум објављивања

01/26/2023

ОШ Михаило Петровић Алас

admin

У СЦ “ Шумице“ одржано је општинско такмичење у фудбалу за ученике-це 7.и 8. разреда. Остварени су добри резултати. Обе екипе су освојиле друго место.

Честитамо!

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...