У СЦ “ Шумице“ одржано је општинско такмичење у фудбалу за ученике-це 7.и 8. разреда. Остварени су добри резултати. Обе екипе су освојиле друго место.
Честитамо!


У СЦ “ Шумице“ одржано је општинско такмичење у фудбалу за ученике-це 7.и 8. разреда. Остварени су добри резултати. Обе екипе су освојиле друго место.
Честитамо!


организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...