Наше ученице Миа Петровић, Миња Бан и Миа Микља освојиле су друго место на градском такмичењу у стрељаштву (екипно). Поносни смо на труд, мирну руку и тимски дух које су довеле до овог успеха.
Браво за наше сребрне такмичарке!

Наше ученице Миа Петровић, Миња Бан и Миа Микља освојиле су друго место на градском такмичењу у стрељаштву (екипно). Поносни смо на труд, мирну руку и тимски дух које су довеле до овог успеха.
Браво за наше сребрне такмичарке!

организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...