Извештај са планинарске акције за подмладак “Кораком до здравља“ –  Козомор

11/28/2022

ПРОЈЕКАТ  – ПЛАНИНАРЕЊЕ И БОРАВАК У ПРИРОДИ

Извештај са планинарске акције за подмладак “Кораком до здравља“ –  Козомор

Планинарска акција за подмладак “Кораком до здравља“ одржана је 19.11.2022. на Дивчибарама – успон на Велики Козомор .

Укупно је на акцији учествовало 35 ученика ОШ  “Михаило Петровић Алас“ и учитељице Љиљана Лазаревић и Споменка Гуњевић. Сви учесници су чланови ПСК Балкан.

Пешачење је почело у 9,30 завршено је у 15,00 часова. Учесници су препешачили 9км. У току пешачења падала је киша, углавном слаба. Сва деца су имала одговарајућу опрему за пешачење.

Водичи испред ПСК Балкан су били: Миланка Арсић и Љиљана Лазаревић .

Из Београда, са Студнетског трга је био полазак у 7.00 часова, а повратак је био у 18,00.

Ванредних ситуација није било.

Златни Аласовци!

Ученици-це 5.и 6. разреда учествовали на општинском такмичењу у фудбалу. Освојена су прва места и пласман на градско такмичење у обе конкуренције! Браво за наше фудбалерке и фудбалере!...