Наши ученици 7. и 8. разреда, заједно са члановима удружења ,, Београдски старишани и малишани“, 1.10, у Кући Ђуре Јакшић, свечано су отвoрили изложбу ,, Лепота старења“ поводом Међународног дана старијих особа.








организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...