Обавештење о почетку другог полугодишта школске 2021/22.

01/21/2022

Одлуком Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа друго полугодиште школске 2021/22. почиње у понедељак, 24.01. и то:

• за ученике од 1. до 4. разреда по првом моделу, тј. по моделу непосредног образовно-васпитног рада;
  • за ученике од 5. до 8. разреда по другом моделу, тј. комбинованом.
    Ученици ће наставу од понедељка похађати по следећем распореду смена:
    5/7. разред – поподне
    6/8. разред – преподне.
    Распоред група за следећу недељу због обележавања Дана Светог Саве, а како једна група не би губила наставни дан, је следећа:
    А група – понедељак, среда;
    Б група – уторак, петак.
    (овај распоред група важи само за недељу од 24 – 28. 01.)
    Од епидемиолошких мера, а у циљу превенције, обавезно је ношење заштитних маски од уласка у школско двориште све време током боравка у школи па до напуштања школског простора и редовна дезифенкција руку.
    У случају инфекције ученика вирусом Ковид 19, родитељ је у обавези да о томе обавести одељењског старешину. Апелује се да се ученици са симптомима не упућују у школу до истека периода изолације или карантина у случају контакта са потврђеним случајем зарежених у породици.
    До смиривања епидемиолошке ситуације, отворених врата неће бити у школи.

Драгана Кузмановић, директор школе