ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРВОМ ДАНУ ШКОЛЕ

08/27/2022

Драги прваци,

очекујемо вас да заједно прославимо ваш полазак у први разред у четвртак, 1. септембра, у 18 часова, у дворишту школе.

Радујемо се вашем доласку и желимо вам много здравља, среће и успеха!

Драги родитељи,

Списак распореда ученика првог разреда по одељењима биће доступан у среду, 31.08.2022, после 13 часова на огласној табли у холу школе.

******

Настава за ученике другог, трећег, четвртог, петог и седмог разреда почиње у 8.00 часова.

Настава за ученике  шестог и осмог разреда почиње у 14.00 часова.

Ученици петог разреда долазе у школу у 7.30 часова, првог радног дана, када ће их у дворишту сачекати одељењске старешине.

Срећно!