ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ  РЕЦИТАТОРА, 23.03.2022.

04/01/2022

У Основној школи „ Михаило Петровић Алас“ , 23. марта 2022. године, са почетком у 13.00, одржано је такмичење рецитатора у организацији Дечјег савеза општине Стари град.

Ово такмичење, која је 62.смотра рецитатора, окупило је 22 такмичара – ученика основних и средњих школа.

Млађи усраст, од првог до четвртог разреда основне школе,  имао је 8 такмичара.

Средњи узраст , од петог до осмог разреда основне школе,  имао је  9 такмичара.

Старији узраст,  ученици средњих школа, имао је  5 такмичара.

Жири:

1. Александра Ђурић, глумица
  2. Тијана Јанковић, глумица
  3. Ружица Ћалић, професор књижевности и драмски педагог

На овом такмичењу учествовале су две ученице наше школе, Лола Анђела Зомоњић, четврти разред и Дуња Вукичевић, пети разред.

Ученица Дуња Вукичевић, ученица 5/3 освојила је треће место.

Честитке свим учесницима овог лепог талмичења!