Промоција књиге Урнебесна физика

06/14/2021

У сарадњи са Библиотеком „Драган Лукић“ организована је радионица „Урнефесна физика“ као промоција књиге истог назива, дана 16.6.2021.године.

Заинтересовани ученици 5. разреда су са школском библиотекарком, Ружом Лалић, посетили библиотеку „Драган Лукић“, учествовали у радионици и дружили се са ауторима књиге која је пробудила интересовање за законе физике и значају поседовања знања о тој науци.

Ученици су били активни и мотивисани за сваку причу у којој су сви закони физике, поменути на радионици.

Реализатори радионице били су Драгослав Пауновић и Бранко Стевановић, са којима ћемо наставити даљу сарадњу.