22.11.2022.
У СЦ „Шумице“ одржано општинско такмичење у одбојци за ученике-це 5.и 6. разреда. Девојчице су освојиле 2. а дечаци 3. место.
Честитамо!

22.11.2022.
У СЦ „Шумице“ одржано општинско такмичење у одбојци за ученике-це 5.и 6. разреда. Девојчице су освојиле 2. а дечаци 3. место.
Честитамо!

организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...