Сребро за одбојкашице, бронза за одбојкаше Аласа!

n

Категорија

Датум објављивања

11/22/2022

ОШ Михаило Петровић Алас

admin

22.11.2022. 

У СЦ „Шумице“ одржано општинско такмичење у одбојци за ученике-це 5.и 6. разреда. Девојчице су освојиле 2. а дечаци 3. место. 

Честитамо!

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...