Такмичење рецитатора

04/08/2021

Школско такмичење рецитатора одржало се 8. априла 2021. године.

Због епидемиолошке ситуације, а према допису организатора такмичења, ове године такмичење се одржало на дигиталном нивоу. Сви заинтересовани ученици млађих разреда су снимке својих рецитација послали на мејл библиотеке, где је комисија прегледала и одабрала представника за нашу школу.

Награду за прво место школског такмичења рецитатора добила је Искра Павлов, ученица 1/2.

Она је била представник наше школе на Општинском такмичењу рецитатора Старог града , где је поново заблистала и освојила 1.место, због чега смо на њу јако поносни.

Искра је рецитовала песму „Ћуре“ коју је написао Андрија Милошевић. У њену част, а зарад њене личне среће, учитељице су јој поклониле књигу аутора, са његовом посветом.

Искри најискреније честитке, а осталим учесницима најлепше похвале за жељу и труд да лепим стиховима обоје дане школског живота.