Успеси у одбојци!

n

Категорија

Датум објављивања

10/07/2023

ОШ Михаило Петровић Алас

admin

У СЦ „Шумице“ одржано је општинско такмичење у одбојци за ученике- це 5.и 6. разреда. Постигнути су добри резултати. Ученице су освојиле 1. место и пласман на градско такмичење , док су дечаци освојили 2.место. Честитке нашим одбојкашицама и одбојкашима!

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...