ПРВАЦИ У БИБЛИОТЕЦИ  –  „ПОШТОВАНА ДЕЦО“ ОДЕЉЕЊЕ 1/3

12/30/2022

Прво дружење у школској библиотеци наших најмлађих ђака, обележила је весела и занимљива радионица посвећена Душку Радовићу.Овога пута, ученици одељења 1/3  (25 ученика) и њихова учитељица Ана Милошевић Максимовић били су гости.

Прегршт стихова, фантастичних ликова и добра музика мамили су осмехе и на лицима оцртавали задовољство.

Много тога смо поменули, а посебно је било што су тражили још стихова и још музике, јер су били веома расположени за музику и ђускање. У новогодишњем расположењу, испуњавали смо жеље.

На крају дружења направили смо квиз знања!

Попут Плавог зеца су, све знају – сваки одговор био је тачан!

Обећали смо нова дружења и нове занимљивости у Новој 2023.години у нашој школској библиотеци.

Ружа Лалић

шк.библиотекар