Марко Ивановић, ученик 6-1
освојио је 1.место на републичком такмичењу из шаха!Такмичење је одржано у организацији МПНТР и Шаховског савеза Србије.
БРАВО МАРКО!!!
ММСАИЧИЋ
организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...