12/25/2018

У нашој школи од почетка школске године, посвећује се посебна пажња генерацији осмака у будућем избору уписивања жељених средњих школа и њиховим занимањима.

Кроз часове ЧОС-а изводе се радионице и разноразна тест питања која могу да им помогну у правилном избору занимања.

Често нам гостују средње школе, предстсвљајући своје наставне садржаје, могућности и стручна усмерња. У даљем периоду осмаци ће моћи организовано и према личном интересовању да посете многе средње стручне школе и гимназије.

Наставница Мирјана Папић са ПП службом води пројекат ПО и у непосредним акцијама помаже у опредељивању ученика.

Припремила:

Миомирка Саичић, проф.ТИО