Посета Делегације Европске уније

06/09/2019

У понедељак 03. 06.19. школу је посетила Делегација Европске уније коју су чинили комесар за образовање г. Тибор Наврачич, шеф делегације амбасадор Сем Фабрици као и представници МПНТР министар Младен Шарчевић и помоћница министра за предшколско и основно образовање Весна Недељковић. Повод за посету је била жеља да се на терену види како се спроводе образовне реформе и колико обуке оријентисане на исходе утичу на образовни процес и квалитет наставе.
Добили смо похвале за приказану пројекту наставу у одељењу 1-2 и за презентовање рада предузетничке секције, коју чине ученици старијих разреда.
Наставићемо да се трудимо и даље, али нам значи признање са овако високог нивоа које потврђује да смо на добром путу.