У понедељак 03. 06.19. школу је посетила Делегација Европске уније коју су чинили комесар за образовање г. Тибор Наврачич, шеф делегације амбасадор Сем Фабрици као и представници МПНТР министар Младен Шарчевић и помоћница министра за предшколско и основно образовање Весна Недељковић. Повод за посету је била жеља да се на терену види како се спроводе образовне реформе и колико обуке оријентисане на исходе утичу на образовни процес и квалитет наставе.
Добили смо похвале за приказану пројекту наставу у одељењу 1-2 и за презентовање рада предузетничке секције, коју чине ученици старијих разреда.
Наставићемо да се трудимо и даље, али нам значи признање са овако високог нивоа које потврђује да смо на добром путу.
Акција Црвеног крста
организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...


