09/25/2019

На часу Грађанског васпитања ученици 6/1 и 6/2 су на својеврстан и оригиналан начин се представили својим друговима и наставници Сузани Дашић. Свако је донео предмете који на неки начин говоре о њиховој личности и томе шта воле и чиме се баве ван школе. Међу предметима су се нашле кошаркашке лопте, омоти омиљених грицкалица, играчака, фигурице које симболизују њиховог кућног љубимца и љубав према животињама… Најчешћи предмет био је мобилни телефон, а најсликовитије је себе представила Ива Комадинић 6/2 која је предметима показала колико воли свој омиљени клуб, своје одељење и породицу, као и одбојку, пливање и скијање и путовања и која јој је омиљена књига.

Suzana Dašić, profesor srpskog jezika i književnosti

Златни Аласовци!

Ученици-це 5.и 6. разреда учествовали на општинском такмичењу у фудбалу. Освојена су прва места и пласман на градско такмичење у обе конкуренције! Браво за наше фудбалерке и фудбалере!...