11/18/2019

Ученици 7.разреда су учествовали у програму ,,Моја Африка“ у ДКЦ-у на позив уредника културног програма Снежане Станковић. Водитељ програма и радионице била је Снежана Обрадовић, магистар италијанског језика , стјуардеса и светски путник, која љубав према путовањима и своје утиске са занимљивих путовања радо дели са децом развијајући и код њих потребу и жељу за истим. Наставник географије је реализовао ову стручну посету у циљу остваривања исхода програма наставе и учења за седми разред из наставног предмета Географија. Остали циљеви везани су за развијање међупредметних компетенција, одговорног односа према друштву, сарадња и комуникација. Након посете, ученици су направили кратак извештај и добили повратне информације од наставника о свим елементима посете.

Припремила: Светлана Поповић