БЕОГРАД – МИХАИЛОВ ГРАД

04/19/2019

У Дечијем клубу Библиотеке града Београда, 15.априла 2019.г. одржан је час историје где су учествовали наши ученици  заједно са ученицима балетске и фризерске школе. После презентације ученици су кроз радионице могли да осете дух Београда из времена кнеза Михаила Обреновића. Ученици фризерске школе правили су фризуре нашим ученицама, ученици балетске школе приказали су плес који је тада почео да осваја Београд, група дечака правила је ленте, а група девојчица правила је накит. Задовољство и рад на овом часу могу се видети на фотографијама. Све похвале нашим ученицима који су пред камерама, а да се нису посебно припремали за испитивање, показали одлично знање из историје Београда у 19.веку.

У Београду,                                               Предметни наставник:

16.април 2019                                           Надица Станојчић,проф.историје

[supsystic-gallery id=124]