Бесплатна радионица „Основи програмирања и алгоритамско размишљање“

10/24/2019

Гост часа и реализатор радионице била је Мира Тишма , представник „Менсе“,  која је са ученицима разговарала на тему програм и програмирање, затим рад на задацима алгоритамског размишљања кроз игру на полигону по којем се креће робот и на крају увођење у појам кода и основа програмирања.
Ученици су били одушевљени, мотивисани, заинтересовани и активни у сваком делу радионице.Вежбали на конкретним примерима и увежбавали алгоритамско размишљање. Радионица реализована кроз рад у групама.