Безбедност деце на интернету

03/02/2020

Ученици 5.разреда су 27.02.20. присуствовали обележавају 3.рођендана Националног контакт центра за безбедност деце на интернету.
Овом  догађају су присуствовали државна секретарка Татјана Матић, Стана Божовић испред министарства за рад и директорка УНИЦЕФА у Србији Ређина де Доминићис.
Деца су упозната са добрим и лошим странама коришћења интернета и од стране предавача из МУП-а.

Учествовали су активно у тим предавањима и своја сазнања ће пренети осталим друговима из одељења.