Буди ХУМАН-Буди ПРЕДУЗЕТАН

03/25/2017

Данас, 11. дана јануара отишли смо у Студентски парк да обиђемо птице и да се дружимо. Ми из 6-1 волимо дружење и хумане акције.
 Дочекало нас је – 13 степени у сув снег као барут. Успут смо купили неољуштено жито да птицама помогнемо у преживљавању.
У парку смо потражили погодно место да бацимо зрневље. Тамо где снег мање пада и где зрневље дуже остаје на површини.
Када смо обавили своју дужност и дали мали допринос у очувању природе, препустили смо се зимским чаролијама.
Осећај да смо учинили добро дело испунио нас је радошћу!
Позивамо и вас да предузмете нешто слично у свом окружењу!
Буди ХУМАН- ПРЕДУЗМИ НЕШТО!!!
припремила
ММСаичић, проф. ТИО