Буди предузетан, буди сав свој!!!

11/02/2016

Мали предузетници извођачи радова!
На часовима ТИО учили смо да пројектујемо грађевинске објекте. Од идејног, преко главног до извођачког пројекта.
Иако смо шестаци одлучили смо да направимо наше станове. Корак по корак и гле чуда! У кутијама од ципела никли су станови!
Дружили смо се. Радили самостално и сарађивали. Помагали смо једни другима у размени идеја,материјала и алата.Трудили смо се. Вежбали стрпљивост и спретност. Вежбали смо усмерену пажњу. Повећали смо концентрацију и унапредили комплетну личност!
Није било лако, али вредело је!!!
Осим петица, пали су и осмеси!
Миомирка Саичић