ЧАСОВИ ЧОС-а НА НАШ НАЧИН

10/09/2018

Часу ЧОС-а одељења 8/2 присуствовао је г.Едвард Тончев, тата нашег ученика Мориса Тончева. Тема часа је била ,,Професионална оријентација“ и г.Тончев нам је представио свој посао и занимање које није уобичајено и стандардно. Ученици су са пажњом пратили причу о занимању које се зове Head Hunter (ловац на главе) – Head Hunting. Овај посао је везан за професију која спада у индустрију људских ресурса и омогућава компанијама да на најважнија места у компанијама поставе најбоље људе. Head Hunter је управо професионалац кога ангажују компаније да им пронађе најбољег човека за ту позицију. Ученици су са великим интересовањем пратили излагање и имали су пуно питања: ко, где, како, зашто,..

Хвала г.Тончеву на издвојеном времену за наше одељење.

Свакако, настављамо и даље сарадњу са родитељима како би помогли нашим ученицима у избору свог будућег занимања.

Одељенски старешина 8/2, Надица Станојчић,проф.историје