Дан интелигенције

10/02/2019

У одељењу 5/2 на редовном блок часу технике и технологије обележен је Дан интелигенције.

Мото часа је: Размишљање је здраво!

Ученици су давали одговоре на бројне питалице и загонетке постављане од стране наставника и међусобно. Затим су уследиле мозгалице и математичке заврзламе. За крај дешњаци су задате геометријске фигуре цртали левом руком а леваци десном. Осим што је на часу било поучно, вежбали смо брзину размишљања, продужене пажње и међусобног уважавања.

Припремила:

Миомирка Саичић, проф.ТИО