„Епске игрице“

11/01/2017

18. септембра наша школа је угостила Битеф  и представу „Епске игрице“  наше награђиване редитељке Анђелке Николић. Двоје сјајних глумаца су у учионици, на несвакидашњи, модеран начин читали народну епику и ову модерну интерпретацију народне епске песме „Зидања Скадра“ дали у непрестаној интеракцији с ученицима, обогатили актуелним питањима положаја жене у друштву и питањима кривице и казне. Било је задовољство бити домаћин премијере оваквог постигнућа.
[supsystic-gallery id=47 position=center]