Финално међународно математичко такмичење “Кенгур без граница”

06/11/2018

Викенд за нама, 10.06.2018. године, обележило је Финално међународно математичко такмичење “Кенгур без граница” одржано у Крагујевцу. Ученици наше школе Јана Манојловић (3. разред) и Павле Петровић (7. разред) нижу сјајне резултате, и са овог такмичења су се вратили са наградом. Јана је освојила другу награду, а Павле је освојио трећу награду на овом математичком такмичењу.
Актив математике, наставници разредне наставе и наставничко веће ОШ „Михаило Петровић Алас” им честитају!