ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ

03/25/2017

28. 12. 2016. у свечаној сали општине Стари град “ Sosiete general“ банка је поклонила ученицима ОШ „Драган Ковачевић“ две брајеве тастатуре драгоцене за  рад ученика који похађају ову школу. Ученици основних школа са општине Стари град приредили су пригодан програм  овим поводом.
Ученици 3/3 наше школе су написали дивне песме о хуманости , а ученица Миа Љубановић 3/3  их је приказала у форми калиграма који је в.д. директора Мирјана Шпехар у име наше школе даровала школи „Драган Ковачевић“.