Такмичење је одржано у ОШ „Браћа Барух“ . Учествовало је 15 ученика наше школе.
Резултати су следећи:

Предметни наставници : М. Мирковић и Б.Стојиљковић
Такмичење је одржано у ОШ „Браћа Барух“ . Учествовало је 15 ученика наше школе.
Резултати су следећи:

Предметни наставници : М. Мирковић и Б.Стојиљковић
организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...