ИЗВЕШТАЈ СА ТРЕЋЕ ПЛАНИНАРСКЕ АКЦИЈЕ ПС “АЛАС“

12/04/2017

У недељу  03.12.2017.  одржана je планинарска акција “Кораком до здравља“ – КОСМАЈ.

У акцији је учествовало  27 ученик  од првог до шестог разреда  ОШ “Михаило Петровић Алас“. Групу је пратила учитељица Споменка Гуњевић и психолог Ивана Мајсторов.

Кренули смо са Студентског трга у 7:00, а вратили се у 15:30 часова..Активно смо  пешачили  4 часа по снегу.

Краће и дуже паузе ученици су користили за игре на снегу.

У Београду                                                                   Кординатор ПС “Алас“

03.12.2017.                                                                     Споменка Гуњевић

[supsystic-gallery id=55 position=center]

Златни Аласовци!