Конак кнегиње Љубице

01/10/2018

Данас су ученици IV/4 посетили Конак кнегиње Љубице,који се налази у непосредној близини наше школе.Учествовали су на једној радионици која је била посвећена обележавању 200 година од рођења Анастаса Јовановића,првог фотографа и зачетника литографије у Србији 19.века.Ученици су видели којим се техникама уметник служио у свом раду.На крају радионице су и они добили материјал за рад и средства уз помоћ којих су се опробали у оваквом начину рада.
[supsystic-gallery id=58 position=center]