Конференција директора вртића,средњих и основних школа у Љубљани

10/29/2017

Учење је целоживотна активност ,о чему сведоче и ове слике са регионалне конференције за директоре вртића,средњих и основних школа ,одржане у Љубљани од 26-28.10.2017. Уприличена је и посета једној основној школи Визмарје у Љ.Броду .

Слика школске кухиње ,где се спремају здрави оброци за децу .

Овако изгледају ходници у школи ,а ђаци изувају своју обућу и презувају се у школи.

На часу се може седети и овако ,на поду. Забележено на часу ученика петог разреда ,који су тог дана имали сусрет са једним шпанским дечијим писцем.

Дечији школски рок бенд нас је забавио и пожелео добродошлицу!

Директорка ове школе је радо прихватила понуђену сарадњу између школа ,са насе стране ,на чему ћемо порадити током ове школске године и надаље. Замишљене су узајамне посете ученика и зпослених из обе школе.