КРЕАТИВНА РАДИОНИЦА У ЧАСТ МИКЕ АЛАСА

05/22/2019

Поводом Дана школе, 24.4.2019.године, у 2/1 одржана је креативна радионица „Мика Алас – бројке, ноте и удице“ коју су организовале учитељице Споменка Гуњевић и Ружа Лалић. Ученици су применили стечена знања из српског језика и математике, показали креативност у ликовном изражавању и научене кореографије са часова музичке културе. Много забавних активности, рада и игре учинило је да овај дан прославимо учећи о Михаилу Петровићу Аласу, његовом детињству и одрастању, играма и сновима.

Учитељице Споменка и Ружа

[supsystic-gallery id=125]