Крв живот значи

05/14/2017

У четвртак, 11. маја 2017. године  у Скупштини града Београда одржан је пријем поводом Недеље Црвеног крста и Националног дана добровољних давалаца у Србији.

На пријему су ученицима основних  и средњих школа уручене награде, у оквиру литерарног и ликовног  конкурса „Крв живот значи“.

С поносом истичемо да је песма наше Катарине Кесић, ученице 7-4, првопласирана у оквиру литерарних радова, на територији Општине Београд.
Честитамо Катарини, али и друге ученике који су на овом конкурсу учествовали похваљујемо због тога што су препознали битност и значај добровољног давалаштва крви и својим ангажманом допринели буђењу свести код других.

[supsystic-gallery id=’18’]

Златни Аласовци!

Ученици-це 5.и 6. разреда учествовали на општинском такмичењу у фудбалу. Освојена су прва места и пласман на градско такмичење у обе конкуренције! Браво за наше фудбалерке и фудбалере!...