Манифестација Читалачка значка 2017/18.

05/09/2018

Данас је у библиотеци Драган Лукић организована манифестација „Читалачка значка 2017/18.“, где су учествовала деца школа са територије Старог града. Из наше школе је Читалачке дневнике написало 24 ученика. Сви ученици су награђени  читалачком значком, похвалницом, књигом и чланарином за 2018.годину.
Похваљујемо све ученике који су учествовали:
– 1/2 –  учитељица Тања Маринковић;
ученици: Јана Михајловић, Нина Пајевић, Владимир Дабоић, Александар Симић, Борис Бјелица, Зоран Милошевић, Петра Ровчанин, Тина Несторовић, Клара Максимовић, Нина Лазовић, Уна Одобашић, Дуња Јовановић, Лена Марјановић и Вања Глушац.
– 2/1 – учитељица Весна  Јанковић;
ученици : Марија Кочишевић, Урош Драмићанин, Анастасија Ђурђевић, Маја Николић и Петра Панајотовић
– 4/2, учитељица Љиљана Лазаревић;
ученици: Ана Јоновић, Тиса Бабић, Филип Томић, Андреј Јоксић и Никола Шћепановић.
[supsystic-gallery id=93 position=center]