Музеј науке и технике

03/26/2017

Ми, ученици 1/3, посетили смо Музеј науке и технике. Бавили смо се истраживањем ваздуха и дошли до фантастичних сазнања!

ЗАМИСЛИТЕ: Ваздух је свуда! Око нас је, али га има и у нама!

Ушли смо и у свет науке. Правили смо струју, као бајаги летели, били у „кривој соби“… Јао, што је било кривооооо!!!

Иако смо мали, од срца вам препоручујемо да обиђете и сталну поставку музеја. Сигурни смо да ће вам се допасти. Ми смо уживали и обећавамо да ћемо се брзо поново дружити са нашим дивним другарицама из музеја.