Обележавање Европског дана страних језика

09/27/2017

У нашој школи се 26. септембар, Европски дан језика обележава различитим активностима ученика.

Ученици осмог разреда снимили су кратак филм представљајући се на различитим европским језицима.

Ученици седмог и шестог разреда су израдили плакате са информацијама о Европском дану језика, сликама , цртежима и речима на разним језицима .

Ученици млађих разреда  су присуствовали  часу представљања и упознавања  Француске ,француског  језика и културе.

Актив наставника страних језика

[supsystic-gallery id=37]