Одржана конфернеција у Скупштини града Београда, 21. мај 2019.

05/25/2019

“ Промоција националног модела дуалног и предузетничког модела“

У присуству званичника МПНТР, Привредне коморе, градских представника власти, директора, наставника и ученика основних и средњих школа, компанија укључених у дуално образовање, наша школа се представила са развојем предузетништва  од 2011. до 2019.године.

Развој „Предузетне школе у Аласу“, од 2011. до 2019.године, презентовала је Миомирка Саичић, професор ТИО.

Прошле године, школа је била део пројекта“ Предузетне школе“ у организацији МПНТР-а и UNIVEREXPORT-a. Успешну реализацију пројекта презентовала је Марија Лакићевић, професор српског језика.

Презентације можете погледати овде:

Припремила:

ММСаичић

Златни Аласовци!

Ученици-це 5.и 6. разреда учествовали на општинском такмичењу у фудбалу. Освојена су прва места и пласман на градско такмичење у обе конкуренције! Браво за наше фудбалерке и фудбалере!...