ПИКАСО У БЕОГРАДУ

04/05/2017

Ученици 53 нису пропустили прилику да у утрорак, 4. 4. 2017,  посете јединствену изложбу графике,  избор из дела VOLLARD SUITE,   чувеног Пабла Пикаса у Кући легата. Љубазна кустосткиња  је у уводу говорила о животу и стваралаштву овог великана, затим и о самим изложеним графикама. Након кратког документарног филма о  Пикасовом сликарству, ученици су имали прилике да искажу и сопствену креативност бојећи бојанке са мотивима најпознатијих Пикасових  графика.

[supsystic-gallery id=7]