Марко Ивановић, ученик 7/1, на републичком такмичењу у ШАХУ, у организацији МПНТР-а и Шаховског савеза Србије, освојио је 1. МЕСТО!!!
ЧЕСТИТАМО!!!!
Марко Ивановић, ученик 7/1, на републичком такмичењу у ШАХУ, у организацији МПНТР-а и Шаховског савеза Србије, освојио је 1. МЕСТО!!!
ЧЕСТИТАМО!!!!
организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...