Посета Француском институту

05/21/2017

Група ученика 6.разреда је са наставницом француског језика 12.05.посетила Француски институт у Београду. Том приликом су кроз игру и причу са запосленима у Институту вежбали свој француски и познавање француске културе и историје. Упознати су са могућностима које Институт пружа:Бесплатан улаз и приступ разним дешавањима, промоцијама књига,пројекцијама филмова; читање књига и штампе, слушање музике, гледање филмова на лицу места или изнајмљивање истих до могућности добијања стипендија за наставак школовања у Француској.