ПРОФЕСИОНАЛНА ОРЈЕНТАЦИЈА

12/17/2017

У оквиру пројекта ,,Професионална орјентација“ ученици 7/2 имали су прилику да се на занимљив и оргиналан начин упознају неким  занимањима. На часовима ЧОС-а били су присутни родитељи који су представили своје занимање. До сада смо имали посету три родитеља, где су ученици имали прилику да се упознају са занимањем инжињер електротехнике, економиста и новинар водитељ. О занимању електроинжењера причао је тата Јована Максимовића,Срђан Максимовић, о занимању економисте менаџера причао је тата Илије Поповића ,Иван Поповић, а занимање новинар водитељ на телевизији описала је мама Стефана Трнинића, Сузана Трнинић. На овим часовима је увек занимљиво и весело, како ученицима тако и родитељима. О томе сведоче следеће фотографије. Дружење са родитељима се наставља и у будуће.

Одељенски старешина 7/2, Надица Станојчић