Пројекат у вези безбедности деце

09/14/2017

Данас су почела предавања полицијских службеника у оквиру пројекта везаног за безбедност деце. 26.06.2017. Министарство унутрасњих послова и Министарство просвете ,науке и технолоског развоја су потписали протокол о заједничкој сарадњи на овом важном пројекту. Уценицима 4.и 6.разреда ће на часовима одељенске заједнице једном месечно бити одржана предавања са различитим темама: о пород.насиљу ,дроги, продаји људи,деце,интернет насиљу итд. Предвиђено је да се одрзи 8 предавања током школске 2017/2018 године.

[supsystic-gallery id=31]