Пројектна настава

МАЛИ ФРАНЦУСКИ КУВАР

Livre des recettes

Књига рецепата

Наши шестаци су, испоставило се, ове године имали занимљив и креативан задатак у оквиру пројектне наставе из француског језика. Тема овогодишњег пројекта, упознавање са богатом француском гастрономијом, инспирисала је ученике који су вредно истраживали на том пољу и пронашли мноштво занимљивих, мање или више познатих , француских пецива, јела и колача.  Као резултат њиховог трагања кроз богату француску кухињу настао је Мали француски кувар. Предлажемо да и сами окусите чари француске гастрономске ризнице.

Bon appetit !
Ивана Мирковић, наставник француског језика