ПРОСЛАВА 60 ГОДИНА ПОСТОЈАЊА ШКОЛЕ

06/07/2019

Ове године 24.4.2019. прославили смо 60 година постојања школе и обележили овај значајни јубилеј разним активностима:спортска такмичења , разне радионице реализоване са родитељима, бакама и декама, позоришне представе.

Ученици 8. разреда су приказали експерименте из хемије али и кували рибљу чорбу испред кабинета подсећајући на Микину љубав према аласима и риболову.

Ученици су заједно са наставницима ликовне културе осликали зид пригодним муралом.

Предузетнички дух на делу: ученици продавали магнете, свеске и разгледнице које су израдили раније у оквиру реализације пројекта Универекспорта.