Радионица „Велика трка античких Грка“

05/21/2019

24. априла обележен је Дан наше школе. Поводом шездесетог рођендана Аласа реализован је низ активности: радионице, представа, осликавање фасаде школе, продајна и уметничка изложба, спортски турнир.

Ученици 5/2 и 5/4 су са наставницом српског језика Сузаном Дашић реализовали радионицу  под називом „Велика трка античких Грка“ која је заправо завршни час пројектне наставе реализоване у овим одељењима током ове школске године, а која је подразумевала повезивање знања из различитих предмета (српског језика и књижевности, математике, музичке културе, ликовне културе, географије и историје). Кроз приказ друштвене игре коју су ученици сами осмислили, приказана су стечена знања током овог пројекта.